TURNIEJE!

Już w najbliższy weekend klub Zamłynia Radom, jak co roku organizuję dwa turnieje! W obydwu z tych turniejów udział brać będzie drużyna juniorów starszych, których podopiecznym jest Jacek Kępczyński! Oba turnieje odbędą się w hali PG13 przy ul. 25 czerwca w Radomiu.

23 stycznia odbędzie się "X Memoriał Jacka Narożnika". Zagrają juniorzy starsi!

Przewidywana ilość zespołów, która zgłosi swoje zespoły do gry na turnieju wynosi około 10! Miejmy nadzieję na jak najlepsze wyniki naszych drużyn! W turnieju czeka nas wiele atrakcji oraz zabawy! W imprezie przewidziany jest pokaż drużyn, poczęstunek oraz oczywista ceremonia wręczenia nagród drużynowych (od 1 do 3) oraz nagrody indywidualne, takie jak: król strzelców, najlepszy zawodnik turnieju, najlepszy zawodnik Zamłynia oraz najlepszy bramkarz!

______________________________________________________________________

24 stycznia odbędzie się "Memoriał Tadeusza Pawełka". Rywalizować będą zespoły od trzeciej ligi do klasy B oraz drużyna juniorska Zamłynia!

Zapisy na turniej nie zostały jeszcze całkowicie zamknięte, zgłaszać zespoły można do 20 stycznia pod numerem telefonu ( 608-044-545, prezes Zygmunt Pluta). Przebieg imprezy taki sam jak dzień wcześniej! Oraz wiele więcej emocji i zabawy! Można spotkać naprawdę świetnych i utalentowanych piłkarzy,którzy reprezentują barwy okolicznych klubów! Turniej zapowiada się naprawdę emocjonująco! Zapraszamy serdecznie!

_______________________________________________________________________

RESZTA SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH ROZPOCZĘCIA TURNIEJÓW JUŻ NIEBAWEM NA STRONIE ZAMŁYNIA JAK I NA FB!