TURNIEJ im. Jacka Narożnika! (Wyniki)

X Memoriał im. Jacka Narożnika zakończył się dość udanie dla drużyn Zamłynia, choć mogło być lepiej!

PRZEBIEG!

Turniej rozpoczął się ceremonią otwarcia, zaprezentowano wszystkie 8 drużyn, coroczne zaplanowane przemówienia oraz otwarcie imprezy przez rodzinę patrona Jacka Narożnika! Następnie przedstawiono wylosowane grupy!

Grupa A:

• ZDZ I
  • Centrum Radom
  • Zamłynie I
  • Jodła Jedlnia

Grupa B:

• Zamłynie Młodzieżowe
  • Zamłynie II
  • Powała Taczów
  • ZDZ II

Pierwszym meczem turnieju, który odbył się w grupie A, okazało się starcie Jodły z ZDZ II, lepsi okazali się przyjezdni pokonując miejscową szkołę 2:0! ( Jodła Jedlnia - ZDZ II 2:0 )

W drugim meczu imprezy, spotkały się dwie drużyny Zamłynia, lepsi okazali się chłopcy z pierwszego składu pokonując zespół juniorski 4:1 (Zamłynie Radom II - Zamłynie Radom MŁ. 1:4)

Kolejne mecze wyłoniły półfinalistów! Do te fazy memoriału zakwalifikowały się wszystkie drużyny Zamłynia!

PÓŁFINAŁY!

W pierwszym meczu zagrali Centrum Radom - Zamłynie II, lepsi okazali się goście turnieju pokonując naszą drugą drużynę 3:1 (Centrum Radom - Zamłynie Radom II 3:1)

Drugą drużynę finały wyłonił konkurs rzutów karnych, po zremisowanym 12 min. meczu pomiędzy Zamłyniem I, a Młodzieżowcami Zamłynia 2:2, karne wygrała drużyna pierwsza juniorów pokonując swoich kolegów 3:1 (Zamłynie Radom I - Zamłynie Radom MŁ. 2:2 karne 3:1)

FINAŁY!

O siódme miejsce na turnieju zagrały pomiędzy sobą dwie drużyny ZDZ!

ZDZ I - ZDZ II 4:2

O piąte miejsce zmierzyły się dwa zespoły z okolić, czyli Jodła Jedlnia-Letnisko, oraz Powała Taczów, warto podkreślić ze zespół Powały składał się z zawodników rocznika 2001, a niespodzianką było to, iż bardziej doświadczony i starszy skład Jodły poległ przed młodszymi kolegami, przegrywając w meczu o piąte miejsce!

Jodła Jedlnia - Powała Taczów 1:3

O trzecie miejsce, zagrały dwie drużyny gospodarzy! Zamłynie II podjęło się młodzieżowemu zespołowi Zamłynia. Mecz ten nie mógł się odbyć bez ciekawych zagrań, atrakcyjnych goli oraz świetnego widowiska! Zaczynając, drużyna juniorska już w pierwszych 5 minutach ustawiła sobie wynik 2:0,na co ekipa młodzieżowców nie postanowiła spocząć doprowadzając do remisu 2:2, następne dwa gole strzeliła druga drużyna juniorów, po czym widniał wynik na tablicy 4:2, jednak świetny w tym dniu Patryk Rogala, postanowił dołożyć do swojego dorobku bramkowego jeszcze dwa gole, wynik.. 4:4 po ostatnim gwizdku o trzecie miejsce! Karne! W karnych okazali się lepsi bardziej doświadczeni zawodniczy, na co dzień występujący w pierwszym składzie! Pełne zwrotów akcji, powrotów, emocji i presji widowisko zakończyło się wynikiem:

Zamłynie Radom II - Zamłynie Radom MŁ. 4:4 karne 2:3

O pierwsze miejsce zagrali gospodarze z miejscowym klubem Centrum Radom! Finał pełen emocji! Jednak to centrum wyszło na trzy bramkowe prowadzenie, czego drużyna pierwsza juniorów nie mogła już dogonić! Mecz zakończył się wygraną gości!

Zamłynie Radom I - Centrum Radom 2:3

NAGRODY!

1. Centrum Radom
  2. Zamłynie I