SPARINGI!!!

Od niedzieli (14 lutego) drużyna juniorów starszych rozpoczęła serię swoich sparingów. Przewidziano 3 sparingi (Pawała Taczów, Beniaminek Radom oraz Jodła Jedlnia-Letnisko)

W walentynki młodzieżowa drużyna Zamłynia Radom wygrała z Powałą Taczów, aż 12:2! Po wyniku widać, ze przeciwnik nie był wymagający. Można wnioskować, ze przygotowanie do sezonu idą dobrą drogą!

W najbliższą niedzielę, drużyna rozegra kolejny sparing z B-klasową drużyną, która obecnie zajmuję się na 12 pozycji w tabeli. Kontrolne spotkanie zaplanowano na 21.02.2016 o godz. 11, na boisku przy 11 Listopada 27 (Staszic)! Następny w kolejce do sparingów jest klub z naszej ligi. Jodła Jedlnia-Letnisko będzie grała w tej samej lidze, co zespół Zamłynia!

ZAPRASZAMY!!!